вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Про доступ до публічної інформації

Згідно  Закону України «Про доступ до публічної інформації» Долинська міська рада є розпорядником  інформації.

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь – якими засобами  та  на будь-яких носіях інформація, що була отримана  або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації», Указом Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» з метою забезпечення прозорості та відкритості міської влади, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, виконавчий комітет Долинської міської ради надає публічну інформацію у відповідь на інформаційний запит.

Розпорядженням Долинського міського голови від 17 травня 2011 року № 54 «Про заходи щодо запровадження Закону України «Про доступ до публічної інформації» у виконавчих органах Долинської міської ради» визначено посадових осіб, відповідальних  по  міській раді  та  її виконавчих органах  за  забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації та затверджено  форму запиту на інформацію.

 

Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Запит на інформацію повинен містити:

  1. ім’я, ( найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
  2. загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
  3. підпис і дату за умови подання  запиту у письмовій формі.

Оформлення запиту на інформацію

  • телефонний номер 0(5234) 5-10-97 для прийняття запитів на інформацію, поданих в усній формі;
  • номер факсу 0(5234) 5-31-61 для  прийняття запитів на інформацію, поданих факсом та надання на них відповідей;
  • електронна адреса: dolmiskrada@ukr.net  для  прийняття запитів на інформацію, поданих в електронній формі, та надання на них відповідей.
  • поштова адреса: 28500, Кіровоградська область, м.Долинська, вул. Соборності України, 50.

Нормативно-правова база

 

Форма запиту на інформацію (скачати документ Word)


Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання