вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Спортивні змагання до річниці визволення нашого міста

     10 березня 2018 року відбулися спортивні змагання з нагоди 74 річниці визволення  міста Долинська від гітлерівських загарбників з міні-футболу, волейболу, шахів та шашок. Серед учасників цьогоріч, були команди смт. Новгородки, Устинівки, м. Долинська та с. Гурівка.  

     Учасників змагань привітав заступник міського голови Юрій Леуш,  подякував гостям за приїзд до нашого міста та побажав переконливих перемог. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх полеглих у боях в роки Другої Світової війни.

     Делегація  від учасників  змагань поклала квіти до монументу у парку Слави. За підсумками змагань, долинчани стали володарями перехідних Кубків за 2018 рік з міні-футболу, шахів та шашок, устинівці - з волейболу.

     Команди - переможці та призери, згідно затвердженого Положення, нагороджені  грамотами Долинської міської  ради  та грошовими  винагородами.

     Приємною подією  також, для всіх присутніх на цих змаганнях, була участь   великої кількості школярів,  які цього дня змагалися між собою  у грі з шахів.

     Долинська міська рада та оргкомітет змагань висловлює подяку головам селищних рад  Новгородки та Устинівки за сприяння в участі команд у цих змаганнях та працівникам Долинських ДЮСШ і ЗОШ № 4 в організації їх проведення.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання