вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

День бігу у «Казці»

     Спорт і фізкультура - невід’ємна частина щасливого дитинства, одна із складових всебічного розвитку дитини.  Для пропаганди здорового способу життя, за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету, національного олімпійського комітету України в комунальному дошкільному навчальному закладі №4 «Казка» проведено  Всеукраїнський Олімпійський день бігу.         

     Розпочалося фізкультурне свято цікавою розминкою під веселу «руханку». В гості до дітей завітала Казкарка зі своїм казковим спортивним сюжетом. Юні олімпійці радісно гралися із веселими мишенятами Круть та Верть, швидко бігали наввипередки з Курочкою Рябою, Котиком та Півником. У веселих естафетах та іграх завзято змагалися команди середніх та старших груп і продемонстрували сформовані навички бігу, витривалість і бажання перемогти.

     За   перемогу  маленькі спортсмени отримали заслужені нагороди – медалі.

     Чимало задоволення, радості, гарного настрою, здоров’я та бадьорості отримали дошкільнята в цей прекрасний літній день!

     Такі спортивні заходи сприяють зміцненню та примноженню здоров'я, виховують у дошкільнят  любов і інтерес до фізкультури та спорту, формують не тільки спортивні якості – спритність, силу,  а й зміцнюють дитячу дружбу.

 

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання