вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

В міському парку Дружба є місце і для заняття спортом

        25 червня 2018 року в міському парку «Дружба» в присутності жителів міста відбулося офіційне відкриття волейбольного майданчика та встановлених двох стаціонарних тенісних столів.

         У заходах взяла участь міський голова Віра Тернавська, яка звертаючись до присутніх зазначила, що цей проект реалізовано завдяки затвердженій міською радаю Програмі підтримки ініціатив жителів міста з метою створення належних умов для відпочинку та заняття спортом молоді та дорослих.

         Проект профінансований за рахунок коштів міського бюджету та дольової участі ініціатора, депутата міської ради Віталія Бездугана, який переміг у конкурсі.

         Віра Тернавська та Віталій Бездуган перерізали символічну стрічку та побажали всім присутнім активно займатися спортом і берегти встановлене обладнання.

         Після офіційної частини відбулися ігри з волейболу серед 3-х дитячих команд та 2-х дорослих. За підсумками ігор, дитячі команди та кращий волейболіст, були відзначені дипломами та солодкими призами. Призом було відзначено і дорослих.

         Всі присутні мали можливість прийняти участь у грі з настільного тенісу.

         З встановленням цього спортивного обладнання, всі бажаючі мають змогу щодено займатися цими видами спорту, звернувшись до відповідальної особи по благоустрою міського парку «Дружба» КП «Долинський міськкомунгосп» Діордіци Ольги Висилівної.

         Цього дня, всі присутні мали можливість побачити, що в міському парку «Дружба» встановлено ще одну альтанку, придбану за рахунок коштів фонду «Розвиток міста Долинська», яка стала ще однією окрасою парку і слугуватиме для змістовного відпочинку як дітей так і дорослих.

         Виконком міської ради звертається до громади міста: берегти те що зроблено та примножувати його, завдяки посильній участі кожного, для блага всіх.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання