вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Робоча група розпочала обстеження продовольчих магазинів

         23 жовтня 2018 року робоча група з обстеження закладів торгівлі та ресторанного  господарства  щодо дотримання вимог чинного законодавства при реалізації харчових  продуктів у м. Долинська провела  обстеження трьох  магазинів.

         Як показав результат обстеження, керівники господарюючих суб’єктів  врахували ті зауваження та поради, які були висловленні на нараді з  суб’єктами підприємницької діяльності щодо стану торговельного обслуговування в місті у вересні місяці. Зокрема власником магазину «Світлана»   придбано термометри для забезпечення належного контролю за температурним режимом у холодильних вітринах.

          Проте,  виявлено поодинокі факти продажу товару із простроченим терміном придатності  у магазинах: «Черняхівські ковбаси» та «Світлана».

          Відсутні цінники на 18 найменувань  продуктів харчування у магазині «Соколівський м’ясокомбінат», що   створює передумови для зловживань з боку продавця.

          В  «Куточку споживача»    у магазинах: «Черняхівські ковбаси» та «Соколівський м’ясокомбінат» відсутня інформація про адресу та номер телефону органу, що забезпечує захист прав споживачів,   Правила продажу продовольчих товарів, Порядок провадження торговельної діяльності та правила торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів.

           По виявлених порушеннях власникам  магазинів рекомендовано терміново  усунути недоліки, а прострочений товар,  вилучити з реалізації та вивезти з магазину. Питання взято на контроль.

         Робота по проведенню обстеження продовольчих магазинів з метою забезпечення  споживчого ринку міста якісними та безпечними товарами, буде проводитись і надалі згідно погодженого графіка.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання