вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Обстеження продовольчих магазинів

         14 та 22 листопада 2018 року робочою групою з обстеження закладів торгівлі та ресторанного  господарства  щодо дотримання вимог чинного законодавства при реалізації харчових  продуктів у м. Долинська проведено   обстеження п’яти закладів  торгівлі.

         Під час обстеження виявлено продукти харчування  строк придатності  яких минув : ковбаса напівкопчена «Кнут», салямі «Ретро», безалкогольний напій «Фрутс» у магазині №1 Продукти по пров.Івана Карпенка Карого, 2; Квас білий, Чорний квас, слабоалкогольний напій «Garage», «Somersby», пиво «Рогань» у магазині «Візит».

         Відсутні термометри для забезпечення контролю за  температурним режимом  у холодильних вітринах магазину «Продукти» по вул. Центральна, 81-а.

         Без належного маркування реалізуються:  вафлі для  брізолей у магазині №1 Продукти по пров. Івана Карпенка Карого, 2, коржі для тортів у  магазині  «Продукти» по вул. Центральна 81-а.

         В   «Куточку споживача» магазину «Продукти» по вул. Центральна, 52 відсутня інформація з адресою і номером телефону органу, який забезпечує  захист прав споживачів у місті.

         Власникам вищеназваних магазинів  рекомендовано терміново  усунути недоліки виявлені при обстежені та вилучити з обігу товар із закінченим терміном для вживання та без відповідного маркування.

         Робота по проведенню обстежень продовольчих магазинів з метою забезпечення  споживчого ринку міста якісними та безпечними товарами та дотримання законодавства у сфері захисту прав  споживачів, буде проводитись і надалі. Виявлені факти порушень взято на контроль з метою їх усунення.

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання