вул. Соборності України 50, м.Долинська Кіровоградська обл. 28500
тел: 05(234) 2-08-34, 2-07- 49, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Не дайте можливості себе обважити

       До міської ради почала надходити інформація про факти обважування покупців на ринку міста.

        З настанням  літнього періоду на ринку збільшуються об’єми  реалізації овочів та фруктів. Реалізується м’ясо та інші продукти харчування які потребують зважування. Як убезпечити себе від обважування при купівлі вагового товару. Що робити, щоб не допустити цього?

         Перед тим як купити товар, ви маєте побачити ваги. Найкраще купувати там, де стоять електронні чи механічні, але в жодному разі не кантерні. Вони мають бути щонайменше цілі і стояти на рівній поверхні (інакше показуватимуть помилкову вагу).

         Залишені гирі або товар на платформі дають можливість продавцю приховати правильність встановлення вагів. Перед зважуванням  попросіть продавця їх прибрати.

        Якщо ваги перебувають у недоступному для очей місці, попросіть пропустити Вас до них під час зважування чи встановити їх  у доступному для вас місці (згідно із правилами торгівлі на ринках). Необхідно переконатися, що на циферблаті встановлено 0.

         Міська рада звертається і застерігає продавців про недопущення фактів обважування  та адміністративну  відповідальність, яка накладається  за порушення Правил торгівлі на ринках  від 17 до 51 грн.

Шановні покупці!

         Для контролю ваги придбаної продукції не уникайте можливості скористатися контрольними вагами,які знаходяться у  м’ясному павільйоні.

         Про виявлені вами факти обважування просимо повідомляти адміністрацію ринку або  телефонувати за № 2-07-76   для вжиття відповідних заходів до порушників.

З «Пам’яткою покупця» щодо купівлі вагового товару можна ознайомиться на  офіційному сайті міської ради http://dolmiskrada.org.ua/ в розділі «Торгівля та послуги» підрозділі «Захист прав споживачів»

Огляд преси


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання